Chirurgia ręki

Chirurgia ręki zajmuje się leczeniem operacyjnym i nieoperacyjnym uszkodzeń całej kończyny górnej. Powinna być wykonywana przez osobę z odpowiednim wykształceniem, wyszkoloną w ramach okresu specjalizacji, a także specjalistycznych staży i kursów.

Oferta

Świadczone przeze mnie usługi z zakresu ortopedii i chirurgii ręki obejmują:

  • konsultacje
  • USG
  • operacje

Chirurgia ręki we Wrocławiu

Pole zainteresowania chirurgii ręki sięga od palców do okolicy barku. Skupia się przede wszystkim na uszkodzeniach nerwów i ścięgien, złamaniach kości promieniowej, kości palców czy nadgarstka, zespole kanału nadgarstka, a także na złamaniach, przykurczach i deformacjach pourazowych łokcia i zmianach zwyrodnieniowych. W obrębie barku chirurgia ręki obejmuje natomiast zespoły bólowe, niestabilność, zmiany zwyrodnieniowe, uszkodzenia splotu ramiennego i wiele innych.

Nowoczesne leczenie

W ostatnich latach chirurgia kończyny górnej wciąż się rozwija, co skutkuje wprowadzeniem wielu nowoczesnych technik operacyjnych, które pozwalają na wykonanie wielu rekonstrukcji uszkodzonych tkanek i szybszą rekonwalescencję. Jako specjalista w chirurgii ręki jestem zaznajomiony ze wszystkimi nowymi pomysłami medycznymi, stale dokształcam się i rozwijam, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala mi wykonywać swoją pracę jak najbardziej efektywnie.

Ortopeda we Wrocławiu

Ortopeda to lekarz, na którym ciąży duża odpowiedzialność – staranność wykonywania przez niego obowiązków może rzutować na całe życie pacjenta i jego sprawność ruchową. Ważne jest więc, by wybrać specjalistę z odpowiednim wykształceniem i dużym doświadczeniem. Jestem lekarzem, który Akademię Medyczną we Wrocławiu ukończył już w 1987 roku. W 1995 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, a niedługo później zostałem specjalistą II stopnia z Chirurgii Ogólnej, a kilka lat później także z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Wiedząc, jak ważny jest ciągły rozwój, uczestniczyłem także w licznych kursach i szkoleniach, zaznajamiając się z najnowszymi osiągnięciami chirurgii ręki i ortopedii. Dzięki temu swoim pacjentom jestem w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Aby uzyskać więcej informacji odsyłam do odpowiedniej zakładki.

Konsultacje
ortopeda wrocław

Zajmuję się konsultacjami medycznymi i leczeniem nieoperacyjnym...

więcej informacji

USG
ortopeda dziecięcy

Wykonuję również USG narządów ruchu...


więcej informacji

Operacje
an image

Operacyjnie leczę szereg schorzeń i urazów...


więcej informacji

Adres Gabinetu

Przychodnia "STARMED"
ul. Młodych Techników 7
gabinet 166 - 1 piętro
53-647 Wrocław

Więcej szczegółów...


Rejestracja telefoniczna

tel. 601 587 391
tel. 883 12 10 10


Więcej szczegółów...