O mnie

Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończyłem w czerwcu 1987 roku. W październiku podjąłem pracę w Oddziale Chirurgicznym Szpitala im. R.J. Czerwiakowskiego we Wrocławiu.

W 1991 roku uzyskałem specjalizację I stopnia z Chirurgii Ogólnej. 1 stycznia 1994 roku rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu.

W czerwcu 1995 roku, po obronie pracy pt. "Ocena odległych wyników dwuetapowych operacji naprawczych ścięgien mięśni zginaczy palców rąk", uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych.

Rok później, po złożeniu stosownych egzaminów, zostałem specjalistą II stopnia z Chirurgii Ogólnej, a w 2000 roku uzyskałem specjalizację II stopnia z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

W latach 1994-2006 brałem udział w liczych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii urazowej, mikrochirurgii i chirurgii ręki oraz ultrasonografii narządu ruchu w kraju i za granicą.

W czerwcu 2006 zakończyłem pracę w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu. Zająłem się organizacją i podjąłem pracę w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym i Chirurgii Ręki w prywatnej Klinice przy ul. Rajskiej we Wrocławiu, gdzie obecnie przeprowadzam leczenie operacyjne.

Aby uzyskać więcej informacji odsyłam do odpowiedniej zakładki.

Konsultacje
an image

Zajmuję się konsultacjami medycznymi i leczeniem nieoperacyjnym...

więcej informacji

USG
an image

Wykonuję również USG narządów ruchu...


więcej informacji

Operacje
an image

Operacyjnie leczę szereg schorzeń i urazów...


więcej informacji

Adres Gabinetu

Przychodnia "STARMED"
ul. Młodych Techników 7
gabinet 166 - 1 piętro
53-647 Wrocław

Tel : 601 587 391
Więcej szczegółów...


Rejestracja telefoniczna