USG Bioderek

Odpowiednie podjęcie działań lekarskich i prawidłowe leczenie wynika z perfekcyjnej diagnostyki popartej szerokim zakresem wiedzy, kompetencjami i umiejętnościami.

Moja historia zawodowa

Jestem specjalistą, który swoją ścieżkę zawodową rozpoczął w czerwcu 1987 roku. Po Ukończeniu Lekarskiej Akademii Medycznej we Wrocławiu podjąłem pracę w szpitalu R.J. Czerniakowskiego we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii. Moje doświadczenie uzupełniłem w 1991 roku specjalizacją I Stopnia z Chirurgii Ogólnej. Następnie, 1 stycznia 1994 roku zacząłem pracę w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w czerwcu 1995 roku pracą nt. "Ocena odległych wyników dwuetapowych operacji naprawczych ścięgien mięśni zginaczy palców rąk". Po roku od obrony pracy przystąpiłem do egzaminów uzyskując specjalizację II stopnia z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Na przestrzeni lat 1994 – 2006 nieustannie podnosiłem swoje kompetencje, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konkursach z dziedziny mikrochirurgii i chirurgii ręki, a także ultrasonografii narządu ruchu. Działania podejmowane zarówno w kraju, jak i poza jego granicami pozwoliły mi poznać nowoczesne, pionierskie i skuteczne metody działania na tej płaszczyźnie, czyniąc mnie specjalistą o szerokich kompetencjach.

W roku 2006, kończąc moją pracę w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu rozpocząłem swoją działalność na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym i Chirurgii Ręki w prestiżowej prywatnej Klinice Ręki przy ul. Ratajskiej we Wrocławiu. Z tymże miejscem jestem czynnie związany do dnia dzisiejszego.

Zakres moich działań

Moje kompetencje i doświadczenie zawodowe sprawia, że w zakresie mojej pracy znajdują się:
  • konsultacje medyczne
  • leczenie nieoperacyjne
  • leczenie operacyjne
  • usg narządów ruchu
  • usg bioderek

USG bioderek

Diagnostyka małych dzieci wymaga nie tylko wiedzy, ale przede właściwego postępowania z małym pacjentem. Na podstawie usg bioderek można w odpowiednim momencie uchwycić wszelkie nieprawidłowości, szczególnie dysplazję.

Bezpieczeństwo badań i szeroki obraz pokazujący chrząstki bioderek, z których w większości jest zbudowany staw biodrowy pozwala lekarzowi do podjęcia właściwych działań, które pozwalają na zapobieżenie ewentualnym nieprawidłowością w przyszłości.

Aby uzyskać więcej informacji odsyłam do odpowiedniej zakładki.

.
  • USG Bioderek


    USG Bioderek - Sprzęt do Ultrasonografii

Konsultacje
an image

Zajmuję się konsultacjami medycznymi i leczeniem nieoperacyjnym...

więcej informacji

USG
an image

Wykonuję również USG narządów ruchu...


więcej informacji

Operacje
an image

Operacyjnie leczę szereg schorzeń i urazów...


więcej informacji

Adres Gabinetu

Przychodnia "STARMED"
ul. Młodych Techników 7
gabinet 166 - 1 piętro
53-647 Wrocław

Tel : 601 587 391
Więcej szczegółów...


Rejestracja telefoniczna